RR Zelenka, telefon:
602 173 689
602 752 444
Malíři pokojů - natěrači - výškové práce - opravy komínů - rekonstrukce koupelny - plovoucí podlahy

Malíři pokojů Hradec Králové

Malíři pokojů Hradec Králové

Malujeme čistě a ohleduplně

Vaše potěšení z bytu v nových barvách nezkalí stěhování nábytku, přeskakování kbelíků s barvami ani následný úklid. Můžete odjet na dovolenou nebo i jen na víkend a vrátit se do bytu, který bude podle Vašich představ.

I pokud malujeme během Vaší přítomnosti, naše postupy jsou vyladěné a zatěžují obyvatele bytu jen v minimální možné míře.

Vyzkoušejte si vymalování pokoje tady a teď

Například stránky firmy Dulux Vám ukáží, jak budou pokoj, koupelna nebo další místnosti vypadat při zvolené kombinaci barev. Pro lepší orientaci - jakmile si zvolíte některý z odstínů, uvidíte podobnou stránku, jako níže. Myší budete jednoduše přetahovat (stisknout tlačítko a držet) barvy z pole A na příslušnou stěnu (B). Pro další vzorník barev klikněte vlevo nahoře na "Vyberte kategorii" (C), jiný typ místnosti si vyberete kliknutím na ikonu domečku (D).

maliri/pokoju

Jako zkušení malíři pokojů Vám doporučíme barvy nejlépe odpovídající odstínům, které si zvolíte. Nedokonalost interpretace barev monitorem a tiskárnou musí nahradit zkušenost a my víme, jak které barvy na stěnách nakonec vypadají.

Potřebuji:
Výškové práce
Vymalovat byt
Vymalovat rozsáhlejší interiér
Nátěry a lakování
Rekonstruovat koupelnu
Položit plovoucí podlahu
Kontaktovat firmu
Na vstupní stranu webu .:Malíři pokojů

Miroslav Zelenka, IČ 62721950, Malíři pokojů Hradec Králové